اکثر صاحبان سایت یک مشکل مشترک دارند و ان هم افزایش بازدید سایت میباشد ، و متاسفانه برخی از دوستان از این نیاز سو استفاده کرده و مبالغ زیادی برای افزایش بازدید سایت از صاحبان سایت میگیرند و نتیجه فاجعه …

 

افزایش بازدید سایت با نرم افزار

نرم افزارهای افزایش بازدید عمدتا به سئو توجهی ندارند و تنها هدفشان بالا بردن مخاطبان سایت از هر روش می باشد، چه بسا بسیاری از آماری که از بازدیدکنندگان نمایش می دهند فیک بوده و یا هیچ فعالیتی در سایت ندارند. و افراد سودجو پولهای کلانی به جیب میزنند

عنوانهای جذابی در اینترنت در این زمینه میتوانید ببینید

افزایش بازدید سایت بصورت رایگان

ایا واقعا افزایش بازدید سایت بصورت رایگان داریم ، بله ان هم فقط با تولید محتوی که در ادامه این مقاله به ان میپردازیم .

 

نرم افزار افزایش بازدید سایت رایگان

در یک سری از سایتهای تبلیغات نرم افزارهای رایگانی میشود که به گفته نویسنده آن نرم افزار چندیدن دلار قیمت دارد و نمیدانم چرا رایگان در اختیار افراد قرار میدهد ، در حالی که اگر واقعا این برنامه ها درست کار کنند دیگر سئو سایت چه مفومی دارد. و چرا سایت خود نویسنده وضعیت خوبی ندارد.

 

افزایش بازدید سایت

ربات بازدید سایت

ربات های بازدید سایت با دادن بازدید فیک و غیر واقعی در مقطع کوتاهی رتبه سایت شما را بالا میرند اما با متوجه شدن موتور جستجوی گوگل ، رتبه سایت شما به سرعت کاهش میابد و شما دیگر با هیچ ترفندی مدتها نمیتوانید سایت خود را در گوگل افزایش رتبه دهید و اصولا در این مواقع گوگل شما را جریمه می کند

و تیترهای دیگر

لطفا کمی باهوش باشیم

 

راه های افزایش بازدید از سایت بصورت حرفه ای

نوشتن مقالات پر بازدید 

اولین روشی که می توانید توسط آن رفت و آمد در سایت تان را به شدت افزایش دهید نوشتن مقالاتی است که در حوزه کاری شما طرفدار زیادی دارند.

در اصل میتوان گفت یکی از ساده ترین راه های افزایش بازدید از سایت تولید مقاله میباشد.

بسیاری از دوستان فکر می کنند اگر فقط در حوزه کاری خود مقاله بنویسند کار بسیار پسندیده ای می کنند و چون تعداد صفحات سایت شان زیاد می شود باید ترافیک سایت شان هم روز به روز افزایش پیدا کند. در صورتی که اصلا این طور نیست! مقاله ای که می نویسید باید با هدف خاصی نوشته شود و از همه مهمتر اینکه باید جست و جوی بالایی در ماه داشته باشد.

 

 

تولید و انتشار ویدیو

یکی از بهترین راه های افزایش ترافیک سایت شما انتشار ویدیو می باشد . ویدیو ها همیشه محبوب ترین فرمت محتوایی بوده اند و اثر گذاری بیشتری را روی مخاطبان می گذارند. برای تولید ویدیو هم اصلا کار سختی در پیش ندارید. نیازی نیست حتما خودتان جلوی دوربین بروید! نه می خواهید برند سازی کنید و نه اینکه می خواهید ویدیوی تبلیغاتی بسازید.

به راحتی می توانید مقالات سایت خود را به ویدیو تبدیل کنید و آن ها را دوباره در سایت های دیگر منتشر کنید.

 

تولید و انتشار فایل های صوتی

تولید فایل های صوتی یا پادکست هم کار بسیار ساده ای است. که باعث دیده شدن سایت شما میشود ، کافی است مقالات سایت خود را به صوت تبدیل کنید. همچنین ای بوک های خود را که از قبل نوشته اید را هم می توانید به کتاب صوتی تبدیل کنید و دوباره آن ها را منتشر کنید. به همین سادگی است. برای اشتراک محتوای خود فقط باید آن را به فرمت های مختلف تبدیل کنید.

 

 

و در اخر اگر دوست دارید سایت شما را بصورت رایگان آنالیز کنیم لطفا روی لینک زیر کلیک کنید

آنالیز رایگان سایت